Zaczynamy nowy projekt – „Tak to na wsi bywało”

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich, którzy mają ochotę jeszcze w te wakacje dowiedzieć się nieco o zwyczajach i codziennym życiu mazowieckiej wsi przełomu XIX i XX wieku. Wspaniały obiekt jakim jest Skansen w Radomiu oraz bardzo ciekawa oferta lekcji muzealnych przybliżają nam bardzo warunki w jakich żyli nasi przodkowie.

Stowarzyszenie Wspólna Przyszłość realizując projekt dofinansowany z budżetu Gminy Wyszków p.n. „Tak to wsi bywało” organizuje w dniu 27.08.2023 r. wycieczkę autokarową do skansenu, której program bez wątpienia przybliży mieszkańcom naszej gminy powyższe zagadnienie.

Do udziału w naszym projekcie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Wyszków, szczególnie osoby w wieku emerytalnym oraz dzieci i młodzież dla których udział w tej imprezie jest bezpłatny. Dla pozostałych osób oferujemy bezpłatny przejazd, a bilety do obiektu we własnym zakresie.

Jaki mamy plan:
– Wyjazd godzina 09.00
– Zwiedzanie obiektu z przewodnikiem w dwóch grupach po 25 osób
– Lekcja muzealna dla dzieci „Certyfikat sprawności pradziadka”
– Wspólna biesiada i integracja przy ognisku na wynajęty na terenie obiektu miejscu (konieczny własny prowiant grillowy)
– Powrót około godziny 19.00

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy aby podjąć szybką decyzję. Uczestników obowiązuje Regulamin dostępny poniżej. W przypadku pytań prosimy o kontakt email: infoleszczydol@gmail.com

ZAPRASZAMY

Regulamin

Podziel się wiadomością
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *