Nowy projekt i nowe wyzwania dla naszego Stowarzyszenia

Mimo, że mamy środek wakacji to członkowie naszego Stowarzyszenia nie próżnują. Niektórzy swoje urlopy poświęcają na realizację naszych zadań statutowych, realizując w ten sposób własne pasje. Właśnie pasja i ciekawe pomysły to naszym zdaniem klucz do sukcesu w działaniach społeczno-kulturalnych. Jak mawiał jeden z najlepszych polskich mówców i trenerów motywacyjnych „Aby zapalać innych, samemu trzeba płonąć”


Jednym z tematów podejmowanych często przez członków naszego Stowarzyszenia są zadania związane z pielęgnowaniem tradycji i dziedzictwa narodowego naszej białokurpiowskiej społeczności.
Dziś mamy świetną informację dla mieszkańców Gminy Wyszków. Nasza propozycja realizacji zadania publicznego p.n. „Tak to na wsi bywało” otrzymała dofinansowanie ze środków Gminy Wyszków i w ubiegłym tygodniu podpisana została umowa na jego realizację.
Zadanie polega na zorganizowaniu dwóch wycieczek fakultatywnych do skansenów, w których pod okiem przewodnika oraz animatorów realizować będziemy nasze tytułowe zadanie.
Nasz projekt kierujemy szczególnie do osób w wieku emerytalnym oraz do młodzieży. Osoby w tych grupach wiekowych będą korzystać bezpłatnie z programu opracowanego przez nasz zespół projektowy.

Gdzie się wybieramy? Na razie to mała tajemnica, ale podpowiedzią nie będą fotografie zamieszczone pod naszym postem. O szczegółach napiszemy wkrótce. W tej chwili intensywnie działamy, opracowujemy szczegółowy plan i rezerwujemy terminy sierpniowo – wrześniowe. Po potwierdzeniu wrócimy szybko ze szczegółami.

Zaglądajcie na naszą stronę i profil na facebooku.

Podziel się wiadomością
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *