Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia

W dniu 31.05. 2023 roku odbyło się Walne Zebranie członków Stowarzyszenia. Tym razem spotkanie odbyło się w plenerze, a ściślej mówiąc w wiacie Nowinka. Frekwencja nie było porażająca ale zebrała się dostateczna ilość członków aby podjąć ważne ustalenia dla naszej organizacji. W trakcie spotkania poruszono następujące kwestie:
1. Omówione zostały aktualnie realizowane przez Stowarzyszenie projekty.
2. Omówione zostały propozycje projektów, które złożone zostały w różnych instytucjach, i które nie otrzymały dofinansowania. To ważny projekty dla lokalnej społeczności. Ustalono, że projekty te poddane zostaną modyfikacji i korekcie oraz będą raz jeszcze prezentowane w kolejnych edycjach programów grantowych.
3. Przedstawione zostały wstępne wyniki projektu poszukiwawczego prowadzonego wspólnie z przedstawicielami Gminy Rząśnik. Jest to projekt związany z poszukiwania historycznymi na terenie Rząśnika. Krótka wzmianka o wynikach tego projektu jest TUTAJ


4. Omówione zostały kwestie finansowe Stowarzyszenia. Przedstawiono informacje dotyczące stałych wydatków i kosztów funkcjonowania Stowarzyszenia, z których wiele wydatkowanych jest z prywatnych środków Zarządu Stowarzyszenia.
5. Poruszony został temat składek członkowski. Przedstawione zostały zaległości dotyczące płacenia składek. Podjęte zostały decyzje dotyczącego poinformowanie członków z zaległości. Podjęto decyzję aby kwestie zaległości traktowane były zgodnie ze Statutem Stowarzyszenia.
6. Przedstawione zostały propozycje nowych projektów. Dotyczą one wyjazdów do skansenu i muzeum. Podjęto decyzję aby starać się o dofinansowanie na tego typu działania mające na celu podnoszenie kultury mieszkańców wsi. Stowarzyszenie wystąpiło o przyznanie grantu do Gminy Wyszków.
7. Przedstawiono propozycję dotyczącą zwiększenia aktywności członków w mediach społecznościowych. Podjęto decyzję o utworzeniu profilu Stowarzyszenia w mediach społecznościowych, który usprawni komunikację zewnętrzną dotyczącą działalności Stowarzyszenia.
8. Omówiona została kwestia zakupu Namiotu prezentacyjnego Stowarzyszenia.

Podziel się wiadomością
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *