Leszczydół Nowiny – nasza wieś jest coraz większa

Leszczydół Nowiny rozwija się w bardzo szybkim tempie. W ostatnim czasie przybyło nam wiele nowych ulic. Najstarsi mieszkańcy naszej miejscowości mieli by zapewne problem aby trafić na ulicę Piękną, Klonową, Wiosenną, Wspólną czy Szafirową. W 2010 roku w Leszczydole Nowinach mieszkało 1100 mieszkańców. W roku 2016 było to już liczba ponad 1400 osób. To bardzo duży wzrost w tak krótkim okresie. Zainteresowanie zakupem działki jest tu ciągle bardzo duże, a ceny działek są bardzo atrakcyjne. O dużym zainteresowaniu niech świadczy fakt, że obecnie w naszej wsi jest rozpoczętych aż 59 inwestycji budowlanych, z czego ponad 2/3 to inwestycje z tego roku. Zatem za 1-2 lata przybędzie zapewne kolejnych 200 mieszkańców, a to na pewno nie koniec.

Nasza wieś ma bardzo atrakcyjne położenie. Rozbudowana infrastruktura drogowa i kolejowa, dostępność mediów; gaz, woda, kanalizacja, internet szerokopasmowy, chodniki, ścieżki rowerowe, szkoła, boisko, plac zabaw i kościół oraz niezwykle atrakcyjne położenie w środku Puszczy Białej sprawia, ze wiele osób chętnie wiąże z tym miejscem swoją przyszłość. Leszczydół Nowiny to także firmy rodzinne i zakłady pracy. O atrakcyjności naszej wsi świadczy również ilość rowerzystów i biegaczy z okolicznych miejscowości, którzy codziennie nas odwiedzają.

LESZCZYDÓŁ NOWINY TO NA PEWNO WIEŚ Z PRZYSZŁOŚCIĄ. Cieszymy się, że jest nas coraz więcej.

Podziel się wiadomością
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *