UWAGA! FOTO KONKURS !

Jest nam bardzo miło zakomunikować, że nasze Stowarzyszenie dostało szansę na zrealizowanie bardzo ciekawego konkursu fotograficznego pt. „Kurpie Białe – moja mała ojczyzna” Jest to konkurs skierowany do wszystkich, którzy dostrzegają piękno naszej małej ojczyzny jaką jest kurpiowszczyzna. Nie przypadkowo wybraliśmy również termin realizowania tego zadania, jakim jest okres wakacji.

W przestrzeni internetowej mamy wiele różnego rodzaju grup, fanpage’ów, stron ale również prywatnych kont użytkowników, na których prezentowane jest w fotografiach piękno naszego regionu. Powszechny dostęp do smartfonów powoduje, że zrobienie ciekawej fotografii jest banalnie proste. Dlatego właśnie nasz konkurs skierowaliśmy do wszystkich, którzy lubią robić zdjęcia – do amatorów i profesjonalistów – bez względu na wiek. Każdy kto zachwyca się pięknem naszego regionu Kurpi Białych, jego przyrodą tradycją i kulturą ma szanse pokazać jak wygląda to jego oczami.

Zapraszamy wiec wszystkich chętnych do udziału w konkursie. Na letnie wyprawy piesze lub rowerowe zabierajcie telefony i aparaty fotograficzne, pstrykajcie to co najpiękniejsze na Kurpiach Białych i zgłaszajcie do nas swoje prace. Czekają ciekawe nagrody!

Jeżeli nie uda się zdobyć nagrody to jest duża szansa, że wasze prace opublikujemy na naszej stronie.

Regulamin konkursu wraz z Kartą Zgłoszenia znajdziecie tutaj

Wdzięczni będziemy za udostępnianie informacji o naszym konkursie w mediach społecznościowych.
Całość zadania możemy realizować dzięki współpracy z Powiatem Wyszkowskim, ze środków finansowych którego, zostało sfinansowane to zadanie.

Nasz zespół projektowy czeka na wasze prace.
Życzymy pięknych, słonecznych i udanych wakacji i jeszcze piękniejszych zdjęć i wspomnień z tego lata.

Podziel się wiadomością
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *