Kolejny sukces chóru z Leszczydołu Nowin

 Trzecioklasiści z Leszczydołu Nowin na VI Pułtusk Festiwalu im. Krzysztofa Klenczona.

Uczniowie klasy III: Lena Gałązka, Amelia Gąsiewska, Sandra Jeż, Alicja Szczesna i Amir Zając ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Leszczydole Nowinach pojawią się na tegorocznym VI Pułtusk Festiwalu im. Krzysztofa Klenczona w Pułtusku. 

Dzieciaki wystąpią na pułtuskiej scenie 23. czerwca w zaplanowanym na godz. 17.30 Koncercie laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek K. Klenczona i Czerwonych Gitar z piosenką „Ciągle pada”, wykonaniem której skradły serca jurorów i zajęły I miejsce w kategorii klas I-III oraz zdobyły nagrodę Grand Prix we wspomnianym Ogólnopolskim Festiwalu Piosenek Krzysztofa Klenczona i Czerwonych Gitar „W SZEŚCIU STRUNACH ZAKLĘTA MUZYKA” w Pułtusku w dniu 25. maja 2018. Występ na VI Pułtusk Festiwalu im. Krzysztofa Klenczona jest drugą, oprócz markowej gitary klasycznej, nagrodą za zdobycie najwyższego miejsca na podium. 

To już kolejny, ogromny sukces tych przeuroczych dziesięciolatków, którzy pokochali scenę z wzajemnością. Przypomnijmy – dzieci zdobyły już tytułu SUPERTALENT Wyszkowa 2018 w kategorii Chóry i zespoły wokalne, tytuł SUPERTALENT Publiczności 2018 oraz stawały na podium w wielu gminnych konkursach wokalnych. Wszystkie sukcesy są zasługą wychowawcy klasy p. Jolanty Piątkowskiej, która w najdrobniejszym szczególe przygotowywała dzieci do każdego występu. 

Dzieciakom życzymy dalszych sukcesów, a miłośników piosenek Czerwonych Gitar i Młodych Talentów zapraszamy 23 czerwca na Festiwal do Pułtuska. Być może będziemy świadkami występów przyszłych artystów krajowej i międzynarodowej sceny muzycznej.

Podziel się wiadomością
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *