UWAGA KONKURS FOTOGRAFICZNY

Mamy wielką przyjemność zakomunikować, że rozpoczynamy dziś konkurs fotograficzny pt. „W głębi pradawnej Puszczy Białej”. Konkurs skierowany jest do wszystkich, którzy kochają piękno naszej puszczańskiej krainy – do młodszych i starszych, do amatorów i profesjonalistów w fotografii.


Tytuł konkursu brzmi tajemniczo – i takich również spodziewamy się prac konkursowych. Chcemy aby dominowało w nich nieszablonowe podejście, wskazanie miejsc dzikich i tajemniczych może nawet baśniowych. Jest takich miejsc w naszej Małej Ojczyźnie jeszcze bardzo dużo, niektóre może nawet jeszcze są nieodkryte.
Pradawna Puszcza to nie tylko stare i majestatyczne drzewa ale również zwierzęta, architektura budowlana i sakralna zaszytych gdzieś w puszczy wiosek. Warto uruchomić swoją wyobraźnie przed naciśnięciem spustu migawki aparatu. Fotografie powinny mieć jednak zawsze akcent leśny. Szczegóły znajdziecie w regulaminie dostępnym TUTAJ. Możecie go również pobrać kodem QR z plakatu poniżej. Prosimy o dokładne zapoznanie się z REGULAMINEM

Zachęcamy wszystkich do udziału, zwłaszcza, że czekają atrakcyjne nagrody. Główna wygrana to bon o wartości 1000 zł, II miejsce bon 700 zł i III miejsce bon o wartości 400 zł. Bony będą do zrealizowania w dużej sieci sklepów AGD/RTV.

Nasz projekt realizujemy ze środków Gminy Wyszków, naszym partnerami są Miejsko Gminna Bibliotek Publiczna w Wyszkowie oraz Nadleśnictwo Wyszków, które obchodzi w tym roku 100 rocznicę powstania.

Warto się śpieszyć, bo konkurs trwa tylko miesiąc, a zbliżająca się wielkimi krokami majówka to czas kiedy można wybrać się w plener.

Życzymy wygranej i zapraszamy do zabawy.

Podziel się wiadomością
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź do UWAGA KONKURS FOTOGRAFICZNY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *