Zaproszenie na jubileusz

W dniu dzisiejszym mieliśmy zaszczyt i honor wziąć udział w pięknej uroczystości. Na zaproszenie Związku Piłsudczyków Okręgu Nadbużańskiego w Wyszkowie z okazji X – lecia powstania odpowiedziała kilku osobowa grupa członków naszego Stowarzyszenia. Bardzo bogaty program obchodów przygotowany przez tę organizację rozpoczął się mszą w kościele Św. Idziego.

Następnie złożono kwiaty pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego znajdującego się przy plebanii. Kolejny etap to było uroczyste ale zarazem bardzo rodzinne spotkanie członków Związku i przybyłych gości w Domu Kultury Hutnik. Wręczono odznaczenia, awansowano wielu oficerów Związku. Uroczystość uświetniły występy artystyczne. Na koniec wykonano wspólne pamiątkowe zdjęcie.

Organizatorzy zadbali o pyszny poczęstunek, który odbył się w Szkole Podstawowej Nr. 4. Członkowie naszego Stowarzyszenia otrzymali specjalne, pisemne podziękowanie oraz ciekawy folder przygotowany na ten jubileusz.
Uroczystość zakończyła się w godzinach wieczornych. To były bardzo mile spędzone chwile w duchu patriotycznym.

Dziękujemy za zaproszenie.

Podziel się wiadomością
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *