Spotkanie członków Stowarzyszenia Wspólna Przyszłość

Razem możemy więcej

Po długiej przerwie związanej z pandemią, w najbliższą niedzielę 10.10.2020 r. odbędzie się spotkanie członków naszego Stowarzyszenia. W związku z długą przerwą nasze spotkanie będzie miało luźny charakter rozmów, planów oraz pomysłów co do naszej dalszej działalności na lata 2022-2023. Spotkanie odbędzie się o godzinie 15.00 w altanie wiejskiej „Nowinka”.

Nasze spotkanie będzie miało charakter otwarty, tzn. zaproszenie kierujemy do wszystkich mieszkańców wsi, którzy chcieliby czegoś dowiedzieć o nas, poznać nasze dotychczasowe osiągnięcia, a być może wstąpić w nasze szeregi. Nasze Stowarzyszenie to doskonała platforma dla ludzi z pasjami, energią i pełnych twórczych pomysłów, którzy chcieliby wykazać swoje zdolności organizacyjne oraz realizować własne pomysły. Zmieniony w zeszłym roku Statut naszego Stowarzyszenia umożliwia realizację projektów w wielu dziedzinach, projektów które mogą służyć mieszkańcom naszego regionu.
Na spotkaniu będzie wyświetlana prezentacja zrealizowanych przez nas projektów oraz zaprezentowane zostaną archiwalne fotografie uczniów Szkoły w Leszczydole Nowinach z lat 50 i 60 XX wieku. Będzie muzyka kawa, herbata i coś słodkiego. Chętni mogą również pochwalić się swoimi zdolnościami kulinarnymi i przygotować coś na spotkanie.

Zapraszamy więc wszystkich chętnych. Do zobaczenia w niedzielę.

Podziel się wiadomością
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *