Szukaj
  • ag1695

Msza święta za zmarłych nauczycieli i pracowników obsługi


W tym roku po raz pierwszy proboszcz naszej parafii ks. Sławomir Idźkowski odprawił w listopadzie Mszę świętą za zmarłych nauczycieli i pracowników obsługi Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Leszczydole – Nowinach. We mszy uczestniczyli uczniowie, nauczyciele z dyrektorem Krzysztofem Ochmańskim na czele oraz nauczyciele emerytowani. Obecny był poczet sztandarowy z klasy VIII. Dyrektor wspominał tych pracowników, którzy byli związani z naszą szkołą i odeszli na wieczny spoczynek. Uczniowie przed ołtarzem stawiali zapalone znicze. Odeszli – Jan Świderek – wieloletni dyrektor szkoły i nauczyciel matematyki, Zofia Karłowicz – nauczycielka historii i nauczania początkowego, Stanisław Bombola – nauczyciel fizyki oraz woźne – Helena Zając i Marianna Ćwik.

Teresa Przygoda


0 wyświetlenia