Szukaj
  • ag1695

Konkurs TAK BYŁO, A TAK JEST


Do zakończonego w tym tygodniu konkursu pt . "Tak było, a tak Jest" napłynęły ciekawe prace młodych mieszkańców Leszczydołu Nowin. Przypomnijmy, że konkurs realizowany jest w ramach projektu Wielka Historia Małej Ojczyzny i finansowany ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie. Prace przedstawiają naszą miejscowość i pokazują jak wiele zmieniło się tu przez lata. Wszyscy uczestnicy świetnie dobrali miejsca i wykonali profesjonalne zdjęcia dzięki którym możemy podziwiać zmieniające się wokół nas otoczenie. Organizatorzy konkursu czyli Stowarzyszenie Wspólna Przyszłość i Muzeum Historii Polski przygotowało dla najlepszych trzech prac wspaniałe nagrody. Organizatorzy pamiętali również o pozostałych uczestnikach, dla których przygotowane zostały ciekawe i praktyczne nagrody pocieszenia.

i tak:

Dla zdobywcy pierwszego miejsca przewidziane świetne urządzenie, Gimbal firmy FeiyuTech Vimble 2, który znakomicie stabilizuje aparat w trakcie nagrywania filmów telefonem lub kamerką - szczegóły

Druga nagroda to głośnik bluetooth firmy JBL, a za trzecie miejsce słuchawki firmy Pioneer.

Już w poniedziałek 22.10 zbiera się w szkole Jury, któremu będzie przewodniczyć pani Teresa Przygoda i które wyłoni zwycięzcę. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie konkursu, w szczególności dzieciakom, których prace niebawem będziemy oglądać.


0 wyświetlenia