Szukaj
  • ag1695

Ciekawie i pomysłowo !


Szkolna toaleta wzorową łazienką? Dlaczego nie?

Pomysłową inicjatywą wykazała się jedna z rodzin z Leszczydołu Nowin, która zgłosiła naszą szkołę do ciekawego konkursu. Piękny rysunek może posłużyć w zwycięstwie w konkursie, w którym nagrodą jest remont szkolnej łazienki. Wystarczy wejść na stronę internetową i oddać głos na naszą szkołę, uprzednio znajdując ją w dostępnej na stronie wyszukiwarce. Szanse znacznie wzrastają jeżeli zgłosimy paragon, na którym mamy zakupiony produkt do pielęgnacji łazienki jednego ze światowych liderów w tej branży. Wystarczy wejść tutaj.

Potrzebne jest więc wsparcie całej naszej społeczności. Może, któraś z mam pracuje w sklepie i zdobędzie paragon na którym byłby taki produkt? Szanse na zwycięstwo byłyby znacznie większe. Zwycięstwo w takim konkursie byłoby dużą promocją naszej miejscowości Zapraszam więc do zabawy !

ŻYCZYMY WYGRANEJ!


0 wyświetlenia