Szukaj
  • ag1695

II Rajd rowerowy pod hasłem "Vivat 3 maja"


Nasze Stowarzyszenie organizuje w dniu 3 maja rajd rowerowy. W tym roku chcemy uczcić rocznicę uchwalenia Konstytucji trzeciego maja przemierzając szlaki biegnące przez Puszczę Białą. Rajd zorganizowany jest głównie dla członków Stowarzyszenia i ich rodzin. Wziąć udział w nim mogą jednak również osoby sympatyzujące z naszą organizacją. Młodzież do 14 roku życia może wziąć udział w rajdzie łącznie z opiekunem. Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest zgłoszenie siebie i osób, nad którymi sprawować się będzie opiekę, e-mailowo lub SMS na adres Stowarzyszenia oraz podpisanie regulaminu rajdu.

W tym roku planujemy zorganizować rajd w II grupach:

1. RODZINNEJ - do której zapraszamy całe rodziny z dziećmi i osoby, które chcą w relaksacyjnym tempie przejechać trasę ok 20 kilometrów.

2. WYCZYNOWEJ - do której zapraszamy osoby, które często trenują jazdę rowerową, chcące przejechać trasę bardziej ambitną o długości około 50 km.

Obie trasy zaczynać się będą i kończyć w osadzie Lisia Nora przy ulicy Akacjowej w Leszczydole Nowinach. Dokładny przebieg trasy, który jak wspomniano będzie przebiegał szlakami Puszczy Białej podamy w późniejszym terminie. Na zakończenie rajdu planujemy wspólne ognisko, na które każdy zaopatrzy się we własny prowiant oraz przy którym będziemy śpiewać ludowe piosenki kurpiowskie.

W trakcie rajdu zorganizowany będzie konkurs fotograficzny na najciekawszą fotografię z rajdu. Technika i tematyka dowolna. Dla zwycięzcy konkursu przygotowana będzie przez prezesa stowarzyszenia atrakcyjna nagroda. Szczegóły konkursu podamy w późniejszym terminie.

Warunkiem zorganizowania rajdu jest również właściwa pogoda. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych termin rajdu może ulec zmianie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ŚWIĘTOWANIA.

#LeszczydółNowiny #rajdrowerowy #2017

0 wyświetlenia