Szukaj
  • ag1695

Rajd -aktualizacja


Nasz rajd cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych mieszkańców. Chęć udziału zgłosiło blisko 50 osób. Cieszy bardzo duża ilość dzieci i młodzieży. Po przeanalizowaniu trasy musimy nanieść korektę. Trasa będzie wynosić w obie strony blisko 32 km. Trasa przejazdu w tamtą i z powrotem biegnie tą samą drogą. Oznaczona na mapce poniżej.

Według mapy powinno zająć to nieco ponad 1,5 h jednak mając na uwadze nasze najmniejsze pociechy zakładamy tempo jazdy na 3 godziny. W pobliżu będą czuwać pojazdy asekuracyjne. Gdyby ktoś miał problem na trasie będzie można skorzystać z pomocy. Prosimy aby wyposażyć się w kamizelki odblaskowe i kaski rowerowe. Prosimy również zastanowić się nad montażem chorągiewek do roweru jakie otrzymacie na starcie (izolacja, drucik itp.) Warto przygotować sobie wałówkę na trasę no i obowiązkowo odpowiedni zapas wody. Zakończeniem trasy jest oczywiście ognisko, przy którym podzielimy się wrażeniami z całego dnia i wręczymy nagrody.

Jeżeli każda z rodzin przygotowałaby dodatkowo jakiś smakołyk na ognisko na pewno byłoby to dodatkową atrakcją... :-)

Analizując obecną sytuację pogodową oraz dotychczasowe prognozy pogody przygotowaliśmy jeszcze wariant B i C naszej majówki. Chodzi tu głównie o zdrowie naszych najmniejszych pociech.

Wariant B

W przypadku gdyby pogoda była niepewna wyznaczyliśmy krótszą trasę wokół Leszczydołu Nowiny (mapka poniżej), wizytę w mini muzeum przełożymy wówczas na inny termin. Trasa wyniosła by około 20 km. Kończyła by się również ogniskiem.

Wariant C

W przypadku fatalnej pogody imprezę przekładamy na sobotę 07.05.2016 i wówczas wykorzystujemy opcję A.

Miejmy jednak nadzieję, że wszystko ułoży się po naszej myśli i zrealizujemy nasze plany w pierwotnym terminie.

Będziemy w kontakcie SMS owym.

Jeżeli macie jakieś sugestie - piszcie.


0 wyświetlenia