Szukaj
  • ag1695

Rajd rowerowy


Rajd rowerowy pod hasłem "VIVAT 3 MAJA"

Dla uczczenia rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja, nasze Stowarzyszenie organizuje rajd rowerowy. W rajdzie mogą wziąć udział wszyscy chętni, którzy chcieliby w ten sposób świętować to znamienne dla naszego kraju wydarzenie. Młodzież poniżej 16 roku może wziąć udział pod opieką osoby dorosłej. Oprócz świętowania jest to bardzo dobra okazja aby odetchnąć świeżym, puszczańskim powietrzem i zrelaksować się w gronie znajomych.

Ponieważ jest to również święto naszej flagi - mile widziane są stroje w barwach biało czerwonych lub akcenty w tych kolorach.

Trasa rajdu to Leszczydół N - Białebłoto - Leszczydół N i wynosi łącznie około 26 km. Przebiegać będzie głównie terenami leśnymi. Start o godzinie 13.00 powrót około 18.00. Zbiórka na parkingu przed kościołem. Planujemy tempo spacerowe. W planie rajdu jest przewidziana wizyta w prywatnym mini muzeum oraz wspólne ognisko z kiełbaskami gitarami i piosenkami. Przewidziane są również nagrody dla najmłodszego i najstarszego uczestnika oraz dla najliczniejszej rodziny.

Zgłoszenia sms lub e-mailem prosimy wysyłać na adres Stowarzyszenia do dnia 22.04.2016

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

2016-04-15


0 wyświetlenia