Nagrody Starosty Wyszkowskiego rozdane !!!

Pierwszy dzień wiosny 2024 roku okazała się być bardzo szczęśliwy dla naszego Stowarzyszenia. To był jeden z tych wieczorów, które zapadają w pamięci na długo. Ogłoszono wówczas laureatów Nagrody Starosty Wyszkowskiego za rozwój i promocję powiatu wyszkowskiego w 2023 r. Nasze stowarzyszenie zwyciężyło w kategorii „kultura i sztuka”. To pierwsza taka nagroda w naszej 9 letniej historii. Nagroda to także czek o wartości 3000 zł, który na pewno dobrze spożytkujemy.
Ogólnie przyznano trzynaście nagród, w pięciu kategoriach: kultura i sztuka, kultura fizyczna i sport, pomoc społeczna i zdrowie, działalność społeczna i wolontariat oraz rozwój gospodarczy powiatu. Nominowanych do wyróżnienia za 2023 rok było aż 39 podmiotów i osób.

Przyznana nagroda to również olbrzymie wyróżnienie dla wszystkich członków naszego Stowarzyszenia. Cieszymy się, że nasza działalność została zauważona i że otrzymaliśmy aż dwie nominacje. Zainteresowanie naszymi projektami wśród lokalnej społeczności, ale również wielu osób na całym świecie było bardzo olbrzymie. Filmy, które wydobyliśmy z czeluści archiwów obejrzano ponad 2 000 000 razy. Ta liczba przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Dokładając do tego nagrodę Starosty Wyszkowskiego odczuwamy olbrzymią radość i satysfakcję z tego, że nasza praca doceniona została z tak wielu stron. Jest to również olbrzymia motywacja do dalszych działań.
Tak jak podkreślano na gali, zwycięzcami byli wszyscy nominowani, bo właśnie dzięki takim ludziom i organizacjom nasza mała ojczyzna rozwija się, pielęgnuje tradycje narodowe, pomaga najbardziej potrzebującym i tworzy przyjazne miejsce do życia.

Słowa uznania należą się również organizatorom tej Gali – Starostwu Powiatowemu w Wyszkowie. Świetnie przygotowana, doskonale prowadzona z genialną oprawą muzyczną nadała temu wydarzeniu szczególny charakter i sprawiła, że wszyscy w dniu poczuli się docenieni i zmotywowani do dalszych działań.

W poniedziałek 24.01.2024 zwołaliśmy nadzwyczajne zebranie, gdzie podzieliliśmy się wrażeniami i wspomnieniami ale również omówiliśmy zadania na ten rok. Złożyliśmy projekty zadań aż w trzech instytucjach kultury. Trzy odrębne projekty, których wyniki zostaną wkrótce ogłoszone. Zapewne będzie to kolejny pracowity rok – ale dla nas to codzienność.

W galerii prezentujemy zdobyte z różnych mediów fotki pamiątkowe:

Podziel się wiadomością
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *