Majówka 2022 r z Gminą Wyszków

Doskonała pogoda, fantastyczna grupa rowerowa, wyśmienity nastrój oraz pyszna kiełbaska z grilla – oto przepis na wspaniałą przygodę .
Taką przygodę mogliśmy przeżyć wspólnie z uczestnikami rajdu zorganizowanego przez Gminę Wyszków. Trasę tego rajdu wyznaczyła grupa członków naszego Stowarzyszenia. Trasa, która biegła przez nasz Leszczydół Nowiny oraz najciekawsze historycznie zakątki Puszczy Białej zgromadziła na starcie blisko 50 uczestników. Trasa licząca łącznie 43 km była dla wielu wyzwaniem ale doskonała atmosfera panująca w trakcie rajdu ukoiła wszelkie trudy podróży.

Wijąca się serpentynami leśnymi trasa to oprócz wielu ciekawostek historycznych również wspaniała okazja do obcowania z naturą, możliwość wsłuchania się w leśne melodie i wspaniałe odgłosy jakich dostarcza nam Puszcza Biała.

Zmęczeni podróżą i ukojeni pięknem przyrody mogliśmy posilić się w wiacie Nowinka w Leszczydole Nowinach, gdzie na strudzonych podróżnych czekała grillowana kiełbaska i pyszne, swojskie ciasto drożdżowe. Smakołyki przygotowane zostały przez członków naszego Stowarzyszenia. Po poczęstunku odbył się konkurs z nagrodami ufundowanymi przez Gminę Wyszków.
Nasyceni fizycznie i duchowo powróciliśmy na skwer przed kościołem św. Idziego czyli miejsca gdzie rozpoczęła się nasza pierwszomajowa przygoda.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z rajdu i do zobaczenia za rok…

Podziel się wiadomością
Ten wpis został opublikowany w kategorii Projekty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź do Majówka 2022 r z Gminą Wyszków

  1. You need to take part in a contest for one of the finest websites on the net. I will highly recommend this site!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *