MAZOWSZE DLA NIEPODLEGŁEJ

Stowarzyszenie Wspólna Przyszłość ma już w swojej tradycji uroczyste obchodzenia święta odzyskania przez Polskę Niepodległości. W tym roku również planujemy uczcić ten dzień w specjalny sposób. Organizujemy wyjazd na koncert Zespołu Pieśni i Tańca  MAZOWSZE do jego siedziby w Otrębusach koło Warszawy.

Koncert pt. „Mazowsze Niepodległej” odbędzie się w dniach 9 i 10 listopada br. Widzowie zobaczą spektakl, przesycony feerią barw. Wspaniałe choreografie z repertuaru zespołu (dzieła Elwiry Kamińskiej, Eugeniusza Paplińskiego oraz Witolda Zapały), przepiękne stroje z dwudziestu etnograficznych regionów Polski, tańce regionalne wraz z charakterystycznymi, oryginalnymi przyśpiewkami oraz tańce narodowe – polonez, krakowiak, kujawiak, mazur czy oberek. W programie nie może zabraknąć pieśni ludowych, z których „Mazowsze” słynie, jak również pieśni patriotycznych, które na przestrzeni dziejów towarzyszyły Polakom i dodawały ducha w trudnych chwilach.

Koncert tego jednego z najsłynniejszych polskich zespołów powinien zobaczyć każdy Polak dlatego zapraszamy serdecznie do udziału w tym wydarzeniu. Bilety w cenie około 130 zł + koszt przejazdu. Plan wyjazdu zostanie ustalony po ustaleniu ilości chętnych osób. Bilety na koncerty rozchodzą się dość szybko więc wskazana jest szybka decyzja w celu zarezerwowania wejściówek. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 11.10.2019 roku e-mailem infoleszczydol@gmail.com lub SMS 602432854

Podziel się wiadomością
Ten wpis został opublikowany w kategorii Projekty i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *